Shora Design luxusný nábytok, exkluzívne tapety a látky, Poltrona Frau, Ipe Cavalli, Visionnaire, Streamlined, Alpuch, Abdon y Lucas, Manutti, Designers Guild, De Bournais, Ulf Moritz

Poltrona Frau | Visionnaire | Streamlined by Ipe Cavalli | Abdōny Lucas | Alpuch | De Bournais | Manutti | Designers Guild | Ulf Moritz


MANUTTI

Manutti

Exkluzívny dizajn, nadčasové tvary, vysoká kvalita prevedenia, prepracované detaily, odolnosť voči akýmkoľvek poveternostným podmienkam a zároveň minimálne nároky na údržbu. To je exteriérový nábytok Manutti, nábytok pre všetky ročné obdobia, nábytok ktorým však nepohrdne žiaden interiér. Modulový rad exteriérových sedačiek Zendo a Flow sú priekopníkmi v trende tretieho tisícročia, kedy sa aj exteriér našich obydiel chce taktiež pýšiť atribútmi interiéru a hranice medzi nimi sú postupne zmazávané.

Manutti, popredný výrobca záhradného, exteriérového, štýlového, dizajnového nábytku. Manutti, priekopník v trendoch tretieho tisícročia, posunu interiérového dizajnu smerom do exteriéru - modulových sedacích súpravách zo syntetického ratanu, polyratanu, textílie Batyline a umelej kože – nautic leather. Vzhľad prírodného, rustikálneho ratanu a teaku. Moderný, odolný výplet, plochý výplet. Čalúnenia sú z dralonu, látky Sunbrella.Vhodný do každého ročného obdobia, 100 percent vodeodolný, farbostály, odolný voči chlóru a kyselinám, odolný voči akýmkoľvek poveternostným vplyvom. Použité sú rychloschnúce materiály, čalúnenia majú protisklzové podložky. Nožičky majú klzáky, nábytok je vhodný aj do interiéru. V ponuke je aj teakový, kovaný nábytok. Široká škála stolov, použité materiály: prírodný kameň – bluestone, granit, satinago, HPL – trespa, umelý kameň – silestone, kalené sklo, teak. Použité materiály sú šetrné k životnému prostrediu, partner neziskovej organizácie Trees 4 Trees.

Realizované projekty: Martins hotel group, club med group, rotschilds group, hotel kempinsky, hotel julien, hotel manali, hotel recamier, royal casino sofitel, trianon, anhita hotel, domaine royal palm Radisson hotel.

> Katalóg Manutti na stiahnutie

> www.manutti.com

 

Shora Design

DN ATRIUM
Einsteinova 9, 851 01 Bratislava
tel: 02/63 53 01 87, fax: 02/63 53 01 88
e-mail: info@shoradesign.sk
www.shoradesign.sk


Pre prezeranie stránok je potrebné mať nainštalovaný
Flash Player